Bilete Armand Popa • Lansare Fuzz Panic Deluxe - 24 sep, ora 21:30 - Expirat Halele Carol

Armand Popa • Lansare Fuzz Panic Deluxe

Expirat Halele Carol, București

joi, 24 septembrie, ora 21:30 acces de la 20:00

Early bird
Presale
Dacă ai un cod de voucher, click aici

Biletele sunt returnabile

După plată, persoanele juridice pot solicita factura pe iabilet.ro/facturi

Cu un sound care îmbină rockul psihedelic, garage-ul, indie-ul și alternative-ul într-o explozie de fuzz și energie, Armand Popa s-a remarcat în ultimul an ca unul dintre cele mai interesante nume noi ale scenei alternative din România. Artist, producător și multi-instrumentist, își scrie și produce integral muzica, construind un univers sonor inspirat de haosul vieții moderne, tehnologie și contradicțiile generației sale.
În ultimul an, Armand Popa a concertat la Electric Castle și Summer Well, iar în această vară a deschis concertul Vița de Vie de la Arenele Romane, continuând să își consolideze prezența pe scenele importante din România.

Pe 24 septembrie, proiectul revine în Expirat pentru lansarea Fuzz Panic Deluxe, ediția extinsă a celui de-al doilea album. Noul material adaugă piese noi universului Fuzz Panic și va fi prezentat live pentru prima dată într-un show special dedicat lansării.

În seara concertului va fi disponibilă, în premieră, și ediția limitată pe vinyl a albumului.

Minorii până în 14 ani au acces doar însoțiți de un tutore legal. Accesul minorilor până în 12 ani împliniți este gratuit, însă aceștia trebuie să fie însoțiți obligatoriu de un tutore legal deținător de bilet valid la concert. Minorii cu vârsta între 12 ani împliniți și 14 ani trebuie să dețină și ei bilet valid la concert, nu doar însoțitorul.

Accesul persoanelor cu dizabilități și al unui însoțitor la alegerea acestora este gratuit, atât pentru ei, cât și pentru însoțitor, la toate concertele organizate de Expirat, cu înscriere (email) în prealabil la [email protected].